.

.

7701039565, 100457 FS за Централно Заклучување Моторни Actuator 2 Pin За Рено Clio Megane Сценско 7702127213,

7701039565, 100457 FS за Централно Заклучување Моторни Actuator 2 Pin За Рено Clio Megane Сценско 7702127213,

DEN 239.52
DEN 228.00
Количината на стоката
Тековен


Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ________________________________________________________________________________________________________

Детални карактеристики

Другиот Дел Број:
7702127213
Рено Модел:
Clio
Земја/Регион на Производство:
Кина
Clio-Година:
2009,2002
Производителот Дел Број:
7702127213
Осветленост Дел Број:
7702127213
Објектот Тежина:
7702127213
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Поставување на Возило:
7702127213
Објектот Висина:
7702127213
Бренд Име:
PABOKAY
Објектот Должина:
7702127213
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Ширина:
7702127213
Специјални Функции:
7702127213
Поставување на Возило:
7702127213

Слични производи