.

.

NACHI Клипот Пумпа поправка комплет PVD-2B-42 резервни Делови за Yuchai багер цилиндар блок вентил плоча пумпа делови

NACHI Клипот Пумпа поправка комплет PVD-2B-42 резервни Делови за Yuchai багер цилиндар блок вентил плоча пумпа делови

DEN 12720.00
Количината на стоката
Тековен

Ве молиме белешки : Овој линк содржи 1,цилиндар блок,1pc, 2,вентил плоча,1pc, 3,клипот чевли,10pcs, 4,retainer плоча,1pc, 5,топката водич,1pc. 6,седло лого,2 парчиња.

Детални карактеристики

моќност:
Електричен
Структура:
Клипот Пумпа
Број На Модел На:
PVD-2B-42
Бренд Име:
timeway
Теорија:
Axial Проток Пумпа
Гориво:
Дизел
Притисок:
Висок Притисок
Употреба:
Масло
Standard or Nonstandard:
Стандард
Примена:
пумпа делови

Слични производи