.

.

Мини Електрична Пумпа за Вода DC12V 24V 80W Висок Притисок Микро Дијафрагмата Пумпа за Вода Автоматски Прекинувач 5.5 L/min Интелигентни Наводнување

Мини Електрична Пумпа за Вода DC12V 24V 80W Висок Притисок Микро Дијафрагмата Пумпа за Вода Автоматски Прекинувач 5.5 L/min Интелигентни

DEN 1261.92
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Напон:
12V 80W, 24V 80W
Употреба:
Вода
моќност:
Електричен
Притисок:
Висок Притисок
Примена:
Канализација
Број На Модел На:
0142YA-12/24-80W
Теорија:
Вакуум Пумпа
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Дијафрагмата Пумпа
Гориво:
Електричен

Слични производи