.

.

GANYANR Работи Јакна Мажите Спорт брз сува Качулка Windproof Фитнес Спортски Грб Дише Зимска Салата Обука Windbreaker

GANYANR Работи Јакна Мажите Спорт брз сува Качулка Windproof Фитнес Спортски Грб Дише Зимска Салата Обука Windbreaker

DEN 2399.52
DEN 1920.00
Количината на стоката
Тековен


[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина на Телесна Висина и Телесна Тежина(kg) L 160 - 165 45 - 55 XL 165 - 170 55 - 65 XXL 170 - 175 65 - 75 XXXL 175 - 180 75 - 85 4 XL 180 - 185 85 - 95
Мерење Во Инчи Големина на Телесна Висина и Телесна Тежина(lb) L 63.0 - 65.0 99.0 - 121.0 XL 65.0 - 66.9 121.0 - 143.0 XXL 66.9 - 68.9 143.0 - 165.0 XXXL 68.9 - 70.9 165.0 - 187.0 4 XL 70.9 - 72.8 187.0 - 209.0
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Детални карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
GANYANR
Пол:
Мажи
Јака:
Маскирани
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Број На Модел На:
902#
Материјал:
Полиестер,Spandex
Функција:
Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-Навремено,Дише,Компресирана,Брз Сува,Windproof
Outerwear Тип:
Јакни
Спорт Тип:
работи
Погоден Сезона:
Есен, Пролет, Зима
Шема:
Полна Боја
Погоден за век:
Возрасни, Тинејџери
Должина На Ракав:
Долг Ракав
Ткаенина состав:
97% Полиестер Влакна+3% Spandex
Боја:
сива
Големина:
L, Xl, XXL, XXXL, XXXXL
спортски тип:
Работи, Спорт, Фитнес Центар, Фитнес, Обука
Опис:
спорт јакна мажите спортски сали зима
надворешен надзор на камерата:
работи јакна качулка windbreaker

Слични производи