.

.

150mm Екран Заштитник на Силиконски Ролери Алатка За Iphone, Samsung Таблета Лаптоп Екран Заштитник Филм Паста LCD OCA Поларизирана

150mm Екран Заштитник на Силиконски Ролери Алатка За Iphone, Samsung Таблета Лаптоп Екран Заштитник Филм Паста LCD OCA Поларизирана

DEN 616.32
DEN 432.00
Количината на стоката
Тековен

Сосема нов и висок qualit. Се користи за да го залепите екран заштитник филмот,кој може да се избегне можно меур помеѓу заштитник и LCD екранот. Лесен за употреба и да се справи Боја : Бела Материјал : Силикон , метал Пакет : 1* 150mm Силикони Ролери Алатка

Детални карактеристики

Тип:
Рака Алатки
Пакет:
Торба
Големина:
Roller width 150mm
DIY Материјали:
Електрични
Број на Парчиња:
1
Бренд Име:
LDKGJJS
Број На Модел На:
мобилен телефон поправка алатка за полнење
Примена:
телефон поправка алатки
Тип:
Рачни Алатки,Комбинација
Материјал:
Силиконски Ролери + Нерѓосувачки Челик
квалитет:
ААА+Сосема Нов
погоден:
Универзална Smartphones/Таблети PC Екран Поправка

Слични производи