.

.

WHDZ PDR Paintless Дент Поправка Алатки Нов Дизајн Влече Мост 7 КОМПЈУТЕРИ Душеци Навој Род Дент Отстранување Страна Алатка Поставите PDR Алатка за полнење

WHDZ PDR Paintless Дент Поправка Алатки Нов Дизајн Влече Мост 7 КОМПЈУТЕРИ Душеци Навој Род Дент Отстранување Страна Алатка Поставите

DEN 216.96
DEN 206.00
Количината на стоката
Тековен


WHDZ PDR Paintless Дент Поправка Алатки Нов Дизајн Влече Мост 7 КОМПЈУТЕРИ Душеци Навој Род Дент Отстранување Страна Алатка Поставите PDR Алатка за полнење
Пакување : Мост Puller Поставува
WHDZ PDR Paintless Дент Поправка Алатки Нов Дизајн Влече Мост 7 КОМПЈУТЕРИ Душеци Навој Род Дент Отстранување Страна Алатка Поставите PDR Алатка за полнење
WHDZ PDR Paintless Дент Поправка Алатки Нов Дизајн Влече Мост 7 КОМПЈУТЕРИ Душеци Навој Род Дент Отстранување Страна Алатка Поставите PDR Алатка kit WHDZ PDR Paintless Дент Поправка Алатки Нов Дизајн Влече Мост 7 КОМПЈУТЕРИ Душеци Навој Род Дент Отстранување Страна Алатка Поставите PDR Алатка kit WHDZ PDR Paintless Дент Поправка Алатки Нов Дизајн Влече Мост 7 КОМПЈУТЕРИ Душеци Навој Род Дент Отстранување Страна Алатка Поставите PDR Алатка за полнење

Детални карактеристики

Пакет:
Случај
Број На Модел На:
61017023
Бренд Име:
WHDZ
DIY Материјали:
Електрични
Големина:
/
Тип:
Мост Puller Поставува
Примена:
Авто Тело Дент Поправка Алатки
боја:
Црна
Матс Навој Род:
7 компјутери
Тип:
Рака Алатки
Број на Парчиња:
1pcs Мост Puller Поставува
Примена:
pdr алатки paintless дент поправка
Функција:
поправка на дент на вашиот автомобил
function2:
Влечење Мост
function3:
paintless дент отстранување
DIY Материјали:
Металугрија

Слични производи