.

.

9Pcs Нокти Педикир Уво Изберете Ноктите Clippers Помине Грижа Комплет Наместен Мода за Лична Нега Алатки Чешлање Убавина Колекции -35

9Pcs Нокти Педикир Уво Изберете Ноктите Clippers Помине Грижа Комплет Наместен Мода за Лична Нега Алатки Чешлање Убавина Колекции

DEN 220.80
DEN 144.00
Количината на стоката
Тековен


Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска департментот веб-страница пред да купува.
Еден шминка Mirroe,
Едно уво ги собереш.
9 Pcs Нокти Педикир Уво Изберете Ноктите Clippers Помине Грижа Комплет Наместен Мода за Лична Нега Алатки Чешлање Убавина Колекции
Функција :
100% Сосема Нов!
Големина : 11*10.
Еден cuticle тример : идеален сечилото структура и агол за ефикасно средување на кутикулите. Секоја земја има различни тарифи политика.
Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент произлегува од испорака на трансакцијата. Ние не се наплаќаат никакви продажбата на даноците и манипулативните трошоци.5 см
Материјал : Пластични+Нерѓосувачки Челик
9 парчиња од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик нокти и убавина алатки се вклучени :
Две помине clippers : зголемена сечење сила и специјални полирање технологија за да се обезбеди чиста и лесно средување на ноктите.
Вашиот satisfication е секогаш наша извршување , контактирајте со нас ве молиме ако имате било какви проблеми или прашања ,ви благодариме !
Контактирајте со нас ве молиме, пред да ја напушти негативни повратни информации , ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот . Совршен за ексфолиране третман околу прст ноктите.
Еден tweezer за отстранување на несаканите влакна.
Еден нокти датотека. Ви благодариме за вашата поддршка.
Нормално ние ги пратите пратката преку препорачана Пошта / Продавачот за испорака метод ,Ако треба парцела итно , ве молиме контактирајте со нас да се плати за дополнителни превозот цена , благодарение .

Детални карактеристики

Бренд Име:
MANZILIN
Број На Модел На:
B052064
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
/
Количина:
9
Тип На Објект:
Постави & Комплет
Примена:
Прст,Пети
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Clipper & Тример

Слични производи