.

.

Новата Симпатична Цртан филм Жените сладолед Cupcake Мини Кеси СТП Кожа Мал Синџир Спојки Crossbody Девојка Рамо Гласник торба

Новата Симпатична Цртан филм Жените сладолед Cupcake Мини Кеси СТП Кожа Мал Синџир Спојки Crossbody Девојка Рамо Гласник торба

DEN 360.00
DEN 342.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
qo330
Тврдост:
Тешко
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
Hobos
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Видовите на вреќи:
Рамо Кеси
Главен Материјал:
Најлон
Декорација:
Никој
Бренд Име:
MIWIND
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој

Слични производи