.

.

2017 Нови двострано дизајн Жените Боја Гласник Кеси Мали Водоотпорен најлон Рамо Кеси Дами tote Кеси crossbody торба

2017 Нови двострано дизајн Жените Боја Гласник Кеси Мали Водоотпорен најлон Рамо Кеси Дами tote Кеси crossbody торба

DEN 1004.16
DEN 512.00
Количината на стоката
Тековен


2017 Нови двострано дизајн Жените Боја Гласник Кеси Мали Водоотпорен најлон Рамо Кеси Дами tote Кеси crossbody торба

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Декорација:
Писмо
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Обликот:
Размавта
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Солидна Торба
Број На Модел На:
193
Бренд Име:
J-Bg Розова
Обвивка Материјал:
Најлон
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Главен Материјал:
Најлон
Повод:
Разноврсна
Стилот 1:
bolsos mujer де marca famosa 2016 година
Стил 2:
carteras mujer де hombro
Стилот 3:
жените торба луксузен бренд
Стилот 4:
познатиот бренд чанти
Стилот 5:
sac главен femme
Стил 6:
жените гласник кеси
Стил 7:
Crossbody Кеси
Стилот 8:
Моден Рамо Гласник
СТИЛОТ 9:
Sac Главен Femme De Marque
Големина:
22*16*14

Слични производи