.

.

Coofit Везени Гласник Кеси Стилски Женски Етика Стил Слободно Торба Едноставна Чанта Crossbody Satchel Торба За Жени

Coofit Везени Гласник Кеси Стилски Женски Етика Стил Слободно Торба Едноставна Чанта Crossbody Satchel Торба За Жени

DEN 1719.84
DEN 1118.00
Количината на стоката
Тековен


Извезена Гласник Кеси Стилски Женски Етика Стил Слободно Торба Едноставна Чанта Crossbody Satchel Торба За Жени
Боја : Розова, сива, црна
Материјал : кожа СТП
Димензии : Должина*Ширина*Висина 20cm*10см*19cm
Структура : 2 x Главниот џеб, 1 x Внатре патент џеб, 1 x Внатре телефон слот
Пакетот Вклучува : 1 x торба
Забелешка>>>
- Кожна торба може да има некои мирис, го стави на вентилирани место за неколку часа и тогаш постепено ќе се прахосвам.
- Ве молиме погледнете на мерење. Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег.
- Не може да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Декорација:
Вез
Број На Модел На:
B627
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Размавта
Надворешноста:
Никој
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб,Не Џеб
Тврдост:
Тешко
Бренд Име:
coofit
Стил:
националната
Главен Материјал:
PU
Затворање Тип:
Hasp
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси

Слични производи