.

.

FORUDESIGNS Симпатична Животно Печатење Schol Ранец за Тинејџери Деца Платно Ранец Куче Обичните Жени, Деца Rucksack Mochila

FORUDESIGNS Симпатична Животно Печатење Schol Ранец за Тинејџери Деца Платно Ранец Куче Обичните Жени, Деца Rucksack Mochila

DEN 1919.52
DEN 1152.00
Количината на стоката
Тековен

Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4/5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 14-55 работни дена.
Превозот :
1.
Повратни информации.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.можете да ги пратите на
П : Ние сме една фабрика Штекер, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е трговија на големо цена?
А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!.

Детални карактеристики

Големина:
39x29x17cm
Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Копче На Синџирот На Носителот,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Пол:
Жените
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Дожд Маска:
No
Обвивка Материјал:
Памук
Капацитет:
20-35 Литарски
Стил:
Preppy Стил
Број На Модел На:
J
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Надворешноста:
Никој
Техника:
Печати
Местото на Оригиналот:
Кина
Големина:
39*29*17.5 cm
Тежина:
500g
Точка име :
животно ранец
боја:
Зелена
Тип На Објект:
bolsas mochilas femininas
Дожд Маска:
no
Тврдост:
Тешко
Пол:
деца,деца студент

Слични производи