.

.

Леопард Печатење На Хартија Цевчиња,Гроздобер Браун Животинско Safari Џунглата Зоолошката Градина Деца Роденден,Обоени Шема Мејсон Тегла Цевчиња

Леопард Печатење На Хартија Цевчиња,Гроздобер Браун Животинско Safari Џунглата Зоолошката Градина Деца Роденден,Обоени Шема Мејсон

DEN 427.20
DEN 427.00
Количината на стоката
Тековен

M a t c h i n g П р о д у в т с
Свадба /Партија Декорации
Пакување Снабдување
Торта Декорација
Ве молиме Проверете го нашиот други предмети ! можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа.
Омилени се Допаѓа оваа точка?
Додадете ја во вашите омилени за да сега повторно подоцна.
Имате било какви прашања? Контакт продавницата на сопственикот.
Сите Бои Во Акции На Продажба ! Ве молиме Изберете N*25 парчиња од секоја боја сакате да ви се Заблагодарам за шопинг со нас.
DIY Тематските Хартија Цевчиња
Други сликата не се вклучени во оваа листа, но се достапни во мојата продавница.
проверете тука
Јас не можам да се сетам на многу места, јас не би сакал да го додадете овој забава во собата .
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
Ние продаваме голем број на предмети, ве молиме view - можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа.
Ќе ја најдете нашата убава хартија цевчиња и партија стоки во нашата Онлајн Продавница.
Ви благодариме за шопинг со нас.

Детални карактеристики

боја:
100 КОМПЈУТЕРИ, 300PCS
Шема:
Мустаќи,Зебра
Број На Модел На:
PS-1633
Повод:
Партија
Бренд Име:
Кралот Летаат
is_customized:
Yes
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Цевчиња
Настан & Партија Ставка Type:
пиење хартија слама
Должина:
19.7cm(7.3/4inch)
внатрешниот кол:
5.5 мм
надворешниот кол:
6mm(1/4inch)
Пакување:
25 единици во пакет.
мастило:
Тоа е направено со храна безбедно мастило
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали

Слични производи