.

.

ТРИУМФ ВИЗИЈА Тебе Multicolor Myopia Очила Класичен Дизајн Мода Унисекс Eyewear Рецепт Читање Eye Glasses Мажи

ТРИУМФ ВИЗИЈА Тебе Multicolor Myopia Очила Класичен Дизајн Мода Унисекс Eyewear Рецепт Читање Eye Glasses Мажи

DEN 2799.84
DEN 1680.00
Количината на стоката
Тековен

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;-вебкит-текст-size-ја прилагодува : 100% ;-ms-текст-size-ја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;font-size : 100% ;font : inherit;vertical-align : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;font-size : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inline-блок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{list-стил : none}ол{list-стил : децимални}ул{list-стил : диск}li{маргина-лево : 30px;дисплеј : листа-објект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{list-стил : none;листа-стил-image : (слика : none}ул ul,ol ул{list-стил-тип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{list-стил-тип : плоштадот}табела{граница-колапс : колапс}легенда,ти,тд{font-weight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргина-bottom : .2 em;line-height : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{font-стил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{font-family : monospace,serif;_font-family : 'курир нова',monospace;font-size : 1em}пред{бело-простор : пред;бело-простор : пред заврши;збор-заврши : пауза збор}под,вечерам,мали{font-size : 75%}под,вечерам{line-height : 0;position : relative;vertical-align : основни}под{дното : -.сад : пред.container{padding-left : 0;padding-right : 0;margin-left : auto;margin-right : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;border-bottom : 1px solid #e8e8e8;} .логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргина-bottom : 0}.

Детални карактеристики

Рецепт Тип:
Една Верзија, Progressive
Леќи На Индекс:
1.50, 1.56, 1.61, 1.67
Леќа Функција:
Фото Браун, Фото Сива Боја И Нијанса, Поларизирана, Од Тебе, Ниту Еден
Леќи Материјал:
Полиуретански
Бренд Име:
ТРИУМФ ВИЗИЈА
Пол:
Мажи
Рамка Материјал:
Ацетат
Број На Модел На:
ТВ-A974
Големина:
Lens W
Тежина:
23g
Леќа:
1.5, 1.61, 1.67(Функции се Однесуваат на Воведување)
леќи на бои:
Сива Браун
Функција:
Блокирање На Сончева Светлина,Притоа Визија
Стандарди за квалитет:
EN ISO 8980-1,EN ISO 8980-2, EN ISO 8980-3,EN ISO 21987

Слични производи