.

.

15W Батерија LED Floodlight Проект за Итни случаи Светилка 110V 220V IP65 Водоотпорен Автомобил Полнење Кампување Светилка на Вниманието

15W Батерија LED Floodlight Проект за Итни случаи Светилка 110V 220V IP65 Водоотпорен Автомобил Полнење Кампување Светилка на

DEN 1679.52
DEN 1344.00
Количината на стоката
Тековен

Ако некој објект е квалитетот на проблемот или е различен од она што го наредил,ве молиме да не известите во рок од 7 дена со слики и ние ќе се направи замена или да се вратат. Гаранција&Врати 1.Предмети ќе биде предаден во рок од 2-5 работни дена откако плаќање е потврдено.Идеална за работа продавници, фабрики и градење на сајтови за врати за итни случаи инспекции.5 mph
Работно Време : 6-7h, претпазливост светлина 20ч
Режим на прекинувач : 2
Пакет Се Вклучени :
1 X ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина
1 X Полнач
1 X Автомобил Полнач
1 X Подарок Кутија
Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.Ако имате било незадоволство со вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Повратни информации 1. Превозот 1.
Карактеристики :
Телото Боја : Жолта
SDAR 15 W 24 LED Работа СветилкаМулти-функција
1.Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува, па превозот време може да биде подолг од ветивме, особено за време на сезона.За чување магацин, стадион, рударство локалитети, изградба на паркинг места.4 V 2600m Ah литиум батерија
Водоотпорен Ниво : IP65
Време на полнење : 3.Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.Светла LED Работа Светилка за Внатрешна Употреба .Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди да го напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга.

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
Топло бела, Бела
Тип На Објект:
Поплави Светла
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Заштита Ниво:
IP65
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
VANJING
Заврши:
Бранеа Никел
Извор На Светлина:
LED Светилки
Стил:
Куќа
База Тип:
Оптоварување
Број На Модел На:
15W Супер Светло Рефлектори
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Напон:
110-240V
Повод:
Плоштад
Тип На Објект:
Поплави Светла

Слични производи