.

.

Комарец USB Убиец Scentless Не-токсични Молчи Автомобил Преносни Еко-пријателски USB Погон Електрични Комарец Repeller USB Gadget

Комарец USB Убиец Scentless Не-токсични Молчи Автомобил Преносни Еко-пријателски USB Погон Електрични Комарец Repeller USB Gadget

DEN 626.88
DEN 502.00
Количината на стоката
Тековен

Враќање и Замена Политика 1) По приемот на пратката во рок од 5 работни дена, за каква било причина не сте задоволни со нашата предмети, можете да контактирате со нас за да побарате враќање или размена на друг објект. 2) Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со Даноци Бесплатно или Пониски давачки при увоз, ние ќе го пријават како "подарок", со ниска ЦАРИНЕЊЕ вредност; ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ако имате било какви проблеми со купување или испорака, ние ќе го ценат, ако може да не контактирате. Внимание : Враќање поштарина ние не се одговорни; Кога се врати ве молиме бидете сигурни дека објектот е оригинален, како што испраќа, и тоа нема да влијае на вториот продажба. Ние сме посветени услуги на клиентите тим дека ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо. Ние разбираме дека повремено проблеми се јавуваат. Повратни информации Политика Нашата продавница зема клиентот повратни информации многу сериозно. Позитивни повратните информации се многу ценета и ќе бидат беше возвратено.Комарец USB Убиец Scentless Не-токсични Молчи Преносни Еко-пријателски USB Погон Електрични Комарец Repeller USB Gadget Тип : Комарец USB Убиец
Боја : Автоматски
Големина : 150*50*15mm
Материјал : PC
Превозот и Испорака 1) Повеќето од вашите парцели ќе биде бесплатен превозот од Кина пост или Сингапур Пост ако тежина подолу 2kgs, Должина подолу 60см. 2) Пред да се врати објектот назад, ве молиме контактирајте со нас на прво место.

Детални карактеристики

Штетници Тип:
Комарци
Отвратителен Тип:
Електрични Комарец Калеми
Номинална Напон:
Никој
Бренд Име:
ZORASUN
Име:
Комарец USB Убиец

Слични производи