.

.

DWCX CNC Алуминиум Гас на Резервоар за Гориво Капа Покрие 49.5 mm Пропустливи Вентил Издише за РБС Thumpstar GPX Atomik Pitsterpro АТВ 50cc - 160cc

DWCX CNC Алуминиум Гас на Резервоар за Гориво Капа Покрие 49.5 mm Пропустливи Вентил Издише за РБС Thumpstar GPX Atomik Pitsterpro

DEN 714.72
DEN 658.00
Количината на стоката
Тековен

Гас на Резервоар за Гориво Капа Покрие 49.5 mm Пропустливи Вентил Издише одговара за Кинески Нечистотија Јама Quad Велосипед АТВ 50cc-160cc Состојба : 100% нови Боја : Црна & Сребрена/Сребрена/Црвена & Сребрена Материјал : CNC Алуминиум Внатрешен Дијаметар : 49.5 mm Објект се вклучени :
1 x резервоар за гориво маска
1 x пропустливи вентил издише Погоден за : резервоар за гориво со 49.5 мм дијаметар, Кинески Нечистотија Јама Велосипед и некои ATV quad 50cc-160cc Компатибилен Со : одговара за РБС Thumpstar SDG GPX Atomik Pitsterpro, итн..
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински. Ве молиме имајте во предвид :
1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
2) На бојата на производот може да биде разлика од слика се должи на светлина и на екранот.
3) ве Молиме да забележите димензија пред да ја купите. Функција :
1) ЦПУ машински дизајн.
2) Според фабричките спецификации.
3) Совршен натпревар за оригинална опрема.
4) Лесен за инсталација.
5) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

Детални карактеристики

Бренд Име:
DWCX
Тип На Објект:
резервоар за гориво
Име На Модел:
-
Објектот Ширина:
7.8cm
Објектот Тежина:
0.15kg
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Специјални Функции:
Стабилни карактеристики, висока сигурност.
одговара 1:
за РБС
Се вклопат 2:
за Thumpstar
Одговара 3:
на SDG
Одговара 4:
за GPX
Одговара 5:
за Atomik
Одговара 6:
за Pitsterpro
Дијаметар:
Внатрешен Дијаметар
погоден:
Кинески Нечистотија Јама Велосипед,некои ATV quad 50cc-160cc

Слични производи