.

.

CNSPEED Универзална 0.3 L Алуминиумска Тркачки автомобил Масло Фати Резервоарот може Коло Може да YC101069

CNSPEED Универзална 0.3 L Алуминиумска Тркачки автомобил Масло Фати Резервоарот може Коло Може да YC101069

DEN 384.00
Количината на стоката
Тековен

Универзална Алуминиум Тркачки автомобил Масло Фати Резервоарот може Коло Може да

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Резервоари За Гориво
Објектот Должина:
12cm
Објектот Висина:
12cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Алуминиум
Модел Година:
сите
Бренд Име:
CNSPEED
Објектот Ширина:
6.4cm
Име На Модел:
Масло се Фати Резервоарот преку ШАЛТЕР-1018
Специјални Функции:
масло се фати резервоарот
Објектот Тежина:
0.8kg
боја:
Сина, Црна

Слични производи