.

.

Бесплатен превозот Секси Жени Сина Шарени Сечење на Врвот Отсечени Backless Ракави Вест Секси V вратот Тенкови Секојдневен Дама Врвот Вест D116

Бесплатен превозот Секси Жени Сина Шарени Сечење на Врвот Отсечени Backless Ракави Вест Секси V вратот Тенкови Секојдневен Дама

DEN 189.60
Количината на стоката
Тековен


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Главната Боја : КАКО На Сликата шоу
Ново во Мода,Жените мода лето секојдневен блузи
Стил : Секси Исклучување sholder
Материјал : Полиестер (полиестер) Големина : S M L XL Големина Биста Должина S/6-8 88cm/34.65 во 37cm/14.57 во M/8-10 92cm/36.22 во 38cm/14.96 во L/10-12 96cm/37.80 во 39cm/15.35 во XL/12-14 100cm/39.37 во 40cm/15.75 во Имајте на ум : Постои 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
hirigin
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Повик
Декорација:
Лак
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Краток
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Шаблон Тип:
Шарени
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените

Слични производи