.

.

SINUAN Помине Уметност Кристал Лепак На Strass Cristal Кристал Ab Камења И Кристали За Занаети Пеперутка Flatback Diy Rhinestones

SINUAN Помине Уметност Кристал Лепак На Strass Cristal Кристал Ab Камења И Кристали За Занаети Пеперутка Flatback Diy Rhinestones

DEN 624.00
Количината на стоката
Тековен


Flatback Лепак На Стакло Rhinestones
Посебен Облик На Пазарот,Good Anti луминозноста,colorfast Ако Цел Денес ,Плати За Денес,Износот на Повеќе Од $28,Ние Ќе им Даде Далеку Лепак

Детални карактеристики

Големина:
10x12mm
Број на Компјутери:
100pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
SINUAN
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
пеперутка AB
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Техника:
Лепак За
Материјал:
Стакло
Обликот:
Пеперутка
Обликот:
Пеперутка
MOQ:
100pieces
Големина:
10x12mm
боја:
кристал ab
грбот во боја :
Foiling

Слични производи