.

.

8мм 50pcs/многу Сина опал сребрена Плоча се Шие на Монистра за Фустани, се Шие На Rhinestones монистра за накит одлуки, да се Шие на Копчето

8мм 50pcs/многу Сина опал сребрена Плоча се Шие на Монистра за Фустани, се Шие На Rhinestones монистра за накит одлуки, да се

DEN 110.40
DEN 88.00
Количината на стоката
Тековен


Точка име : да се Шие на бисер Со дупки
Големина : 8mm
Боја : како на pictuer, бидејќи слика од рака, па таму ќе има боја грешка, се надевам дека ќе може да се разбере.
Пакет : 50pcs/торба. микс боја вклучуваат околу 10-12 бои, ќе се меша бојата случајно
Слика покаже :
1
Други дизајн, можеби ќе можете да како што се :

Детални карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
Mezao
Број На Модел На:
ZZ
Обликот:
Круг
Материјал:
Смола
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Да се ШИЕ НА камен боја:
Сина опал
да се шие на кристал големина:
8мм
Strass Кристално За Фустан:
Rhinestones За Облека
strass амбуланта корегирање:
Rhinestones
hot fix апликатори:
камења и кристали
кристал копчиња:
кристал бисер
боја:
бела ab/црвена
Техника:
Шие-На

Слични производи