.

.

2 парчиња/многу iLure Бренд Риболов Lanyards Јажиња Multicolor 14g 21cm Риболов Справи со Алатки Риболов Додаток телефонска жица Pesca

2 парчиња/многу iLure Бренд Риболов Lanyards Јажиња Multicolor 14g 21cm Риболов Справи со Алатки Риболов Додаток телефонска жица

DEN 191.04
DEN 97.00
Количината на стоката
Тековен


i Lure Евтини 2 парчиња/многу Риболов Lanyards Multicolor Јажиња Риболов Справи со Алатки Риболов Додаток телефонска жица Риболов Намамат Pesca Бесплатен Превозот
Бои : Сина / Црвена / Зелена / Жолта / Црна / Сребрена
Употреба : Риболов Јаже

Детални карактеристики

боја:
Црвена, Сина, Зелена, Црна, Жолта, Сребрена
Големина:
21cm
Материјал:
Пластични
Тип:
Задржување На Јаже
Бренд Име:
ilure
Употреба:
риболов јаже
боја:
Сино / Црвена / Зелена / Жолта / Црна / Сребрена
Количина:
2 компјутери
Тежина:
14g
is_customized:
Yes

Слични производи