.

.

Топла Продажба Брендови iLure Летаат риболов справи со додаток алатка Силна Воз Ослободување на Магнетна Нето Опрема Ослободување Lanyard кабел Повлече 3KG

Топла Продажба Брендови iLure Летаат риболов справи со додаток алатка Силна Воз Ослободување на Магнетна Нето Опрема Ослободување

DEN 230.40
DEN 164.00
Количината на стоката
Тековен


i Lure Силна Воз Ослободување на Магнетна Нето Опрема Ослободување Lanyard кабел Повлече 3 KG За Мува риболов справи со додаток алатка Pesca

Детални карактеристики

Бренд Име:
ilure
Големина:
90mm
Материјал:
Алуминиум легура
Тежина:
25g
Должина:
9cm
Товарот:
3KG
Бои:
Црна / Црвена / Сино / Сива

Слични производи