.

.

8 Бои Воена Маскирна Кофа Капи Риболов Капи Со Широк Обод Сонцето Риболов Кофа Шапка Кампување Сончање отворено Шапка

8 Бои Воена Маскирна Кофа Капи Риболов Капи Со Широк Обод Сонцето Риболов Кофа Шапка Кампување Сончање отворено Шапка

DEN 157.92
DEN 139.00
Количината на стоката
Тековен

Сите се предмет на објектот што сте го добиле.
Во случај на дефект или погрешна предмети,pls контактирајте со нас веднаш до 3 дена откако ќе ги примите.
w Please контактирајте со нас, ако не сте среќни со нашите производи пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе се обидат да го поправат.Ни обезбеди превозот следење на број. Големината на овие панталони се Азија големина, тоа може да се кандидира помала од НАС големина, ве молиме да се провери големината детали пред купување. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување,
ако е можно). Ви благодариме за вашето разбирање.Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Таму може да се chromatism помеѓу реалниот објект и слика затоа што на светлината и се прикажат на екранот и тоа е нормално да имаат 1-2 инчен мерење грешка.
Ако користите ЗАЧУВАМ,сигурна исплата услугата е автоматски се применуваат во секоја трансакција.
Ново Отворено Кампување Шапка Пешачење Кампување Лов и Риболов Капи Заштита од Сонце за мажите и жените Бесплатен Превозот на Големо/ Продажба Опис : Одделение Име : Возрасни Пол : жени / мажи Материјал : Памук + Полиестер Големина : раководител обемот 59-62cm широк и 6.
Напомена : купувачот мора да ги преземе сите се враќаат трошоците.5 см длабоко 8.
Откако ќе добиете предмети во нивната оригинална амбалажа и државата,целосна наплата за објектот ќе се даде ВЕДНАШ.

Детални карактеристики

Шапка Големина:
L
Бренд Име:
iShine
Функција:
Sunshade
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
SW108
Шаблон Тип:
Печати
Материјал:
Полиестер
Пол:
Унисекс
Стил:
casua
Модел:
Маскирна Кофа Капи
Features1:
Риболов Капи
Features2:
риболов шапка
Features3:
риболов капа
Features4:
Риболов
Features5:
кофа шапка
Features6:
отворено шапка
Features7:
Риболов капи

Слични производи