.

.

Дауд Плетенка Риболов Линија 8 Насоки 500M (547Yards)Суперсила Отпорни на Абразија Плетенка Риболов Линија Квалитет Superline

Дауд Плетенка Риболов Линија 8 Насоки 500M (547Yards)Суперсила Отпорни на Абразија Плетенка Риболов Линија Квалитет Superline

DEN 2111.04
DEN 1077.00
Количината на стоката
Тековен

1 kg
25kg
31.
Одлична вест постојат Бонус плетенка ножици за вас
Дауд 8 насоки плетенка риболов линија Суперсила 500 M Плетенка Риболов Линија Напредни Висок Квалитет Superline Плетенка Риболов Линија 8 насоки на Ултра Висока Молекуларна Тежина на Полиетиленски Влакна Со посилно моќта уште потенки дијаметар, ќе биде во можност да имаат повеќе ролна капацитет за борба против трофеј риба Супериорен отпорност на триење, голема шајка сила и ниските гајтанот меморија Ние успешно да се сведе на висок квалитет на риболов линија цената до 50%
Производ информации : 8 насоки плетенка риболов линија
Фабриката директно ако поставите цел повеќе од 50ps ние ќе ги испратите по DHL, или ЕМС и бесплатен превозот.5 mm
LB
10lb
20lb
30lb
40 lb
55 lb
70 lb
85 lb
108 lb
KG
4.0
Дијаметар
0.
2 : Внимание : При ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го секој детал како што се боја, големина, количина, итн.

Детални карактеристики

Линија Број:
0.8, 1.0, 2.0, 3.0, 4.0, 5.0, 6.0, 8.0
Позиција:
Поток,Резервоар Базен,Езеро,Океанот Рок Fshing,Река,Океан Плажа Риболов,Океански Брод Риболов
Материјал:
Плетенка Жица
Метри:
500M
Бренд Име:
Стекнување на
Обликот:
Ниво
Број На Модел На:
CM-004
Со Скала или Не:
No
Со Владетел или Не:
No
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија
боја:
Бела жолта,Зелена,Сива розово и така натаму
Материјал:
ЈП плетенка жица
Отпорност На Триење:
Силна ЈП, тешки и трајни
Ниска Меморија :
Исклучително Ниска меморија
погоден:
Saltwater/Слатководни
Слој Слој :
Неспокојот
Нула Водат :
Пренесува сигналот брзо
Анти Гризе :
Доволно силна анти гризе

Слични производи