.

.

Piscifun 10PCS Minnow Риболов Намамат 11CM 13.5 g 4# Куки Тешко Мамка Бас Свежи Saltwater Тешко Риболов Намамат Crankbait Тешко ги Намамат

Piscifun 10PCS Minnow Риболов Намамат 11CM 13.5 g 4 Куки Тешко Мамка Бас Свежи Saltwater Тешко Риболов Намамат Crankbait Тешко

DEN 1080.00
DEN 551.00
Количината на стоката
Тековен

Piscifun 10 PCS Minnow Риболов Намамат 11 CM 13.5 g 4# Куки Тешко Мамка Бас Свежи Солена Вода Crankbait Риболов Намамат Карактеристики Тежина : 0.48 мл/13.5 g/парче Кука : #4 висока јаглероден челик treble куки Должина : 4.33 инчен/11cm Боја : фотографиите се преземени од реалните на објектот , боја може да се разликуваат од страна на вашиот монитор. Опис Риболов Мамка Ласерски Minnow Риболов Мами прилагодува технологија на Површинска ласерската светлина светли очи полн со светли, судрат отпорни на корозија слој. Овие светла боја minnow со 3 D очи се создаде живот-како непречено и брзо нуркачка акција активности за да го привлечат големи риби во вода! Совршен за пастрмката, smallmouth, panfish и walleyes Технологија : Површината на ласерската светлина светли очи полн со светли, судрат отпорни на корозија слој. Пакетот вклучува :
10pcs x Риболов Мами

Детални карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
Piscifun
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
тешко ги намамат

Слични производи