.

.

10pcs Месинг Лосос Риболов Лажица Ќорци во Согласност Моделот Големина 10g 3/8oz, DIY Кастинг Лажици

10pcs Месинг Лосос Риболов Лажица Ќорци во Согласност Моделот Големина 10g 3/8oz, DIY Кастинг Лажици

DEN 427.20
DEN 427.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Бренд Име:
countbass
Позиција:
Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат Додатоци
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
sp002
Материјал:
Дувачкиот
Тип:
Кастинг Лажица Ќорци
Големина:
10g (3/8oz)
Пакет:
OPP вреќа

Слични производи