.

.

2 Боја Целосен Метал Ultra Light Поранешниот Мраз Риболов Брод Репортажите Тркала Летаат Врти Тркалото Риболов Справи Со Додатоци

2 Боја Целосен Метал Ultra Light Поранешниот Мраз Риболов Брод Репортажите Тркала Летаат Врти Тркалото Риболов Справи Со Додатоци

DEN 604.32
DEN 532.00
Количината на стоката
Тековен

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). (Освен некои земји и APO/FPO)
2.25 mm/M
Cid : 1 : 1
1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.

Детални карактеристики

Користете Го Режимот:
Десната Рака
Мамки Тип:
Инсекти Мамка
Риболов Ленти Тип:
Риба линија Тркала
Риболов Метод:
Летаат Риболов
Позиција:
Езерото,Резервоар Езерото,Со Крак
Број На Модел На:
QL37
Бренд Име:
Wifreo
боја:
Златно Црвена

Слични производи