.

.

Maximumcatch 25 Парчиња 2,5 mm/3.0 mm/3.5 mm Волфрам Дијамант Дупчиња Зрнца Злато/Бронза Летаат Врзување Монистра

Maximumcatch 25 Парчиња 2,5 mm/3.0 mm/3.5 mm Волфрам Дијамант Дупчиња Зрнца Злато/Бронза Летаат Врзување Монистра

DEN 218.40
DEN 218.00
Количината на стоката
Тековен


Maximumcatch 25 Парчиња 2,5 mm/3.0 mm/3.5 mm Волфрам Дијамант Дупчиња Зрнца Злато/Бронза Летаат Врзување Монистра

Боја : Позлатен Злато / Позлатен Бронза/ Позлатен Бакар / Портокал
Материјал : Волфрам
Количина : 25pcs/многу
Облик : Дијамант Дупчиња Монистра

Детални карактеристики

Број На Модел На:
Дијамант Дупчиња Летаат Врзување Монистра
Со Backrest или Не:
No
Род Материјал:
Јаглерод Род
Бренд Име:
MAXIMUMCATCH
Со Стигнале Нога или Не:
No
Род Должина:
2.7 m
Риболов Прачка Категорија:
Мува Риболовен Стап
Позиција:
Поток
Материјал:
wolfram
боја:
Обложено Злато / Позлатен Бронза/ Позлатен Бакар / Портокал
Материјал:
волфрам
Количина:
25pcs/многу
Големина:
2.5mm/3.0mm/3.5mm
Обликот:
Дијамант Дупчиња Монистра

Слични производи