.

.

Телескопски Риболов Носителот Алуминиум Легура 1.5 1.7 M M 2.1 M Род Поддршка Заградата

Телескопски Риболов Носителот Алуминиум Легура 1.5 1.7 M M 2.1 M Род Поддршка Заградата

DEN 1002.72
DEN 953.00
Количината на стоката
Тековен


Телескопски Риболов Носителот Алуминиум Легура 1.5 1.7 M M 2.1 M Род Поддршка Заградата
КАРАКТЕРИСТИКИ
На завртката од пред заградата се изработени од АБС материјал, и површина е прекриена со пластични ефикасно да се спречи вашата сакана род од изгребани од страна на шефот заградата .
Задната антена лого, на три слој се користи за да се зајакне таа база и ABS инженеринг пластика е усвоен. Тоа е на goof цврстина, висока јачина.
Телото на заградата е направен од висок квалитет на алуминиум, и оксидација третман е од висока цврстина. Силни и издржливи, е вашиот сигурен риболов партнер.
Заклучување на прилагодување на должината, ABS инженеринг пластика, заклучување на тесни, цврста поддршка. Протезата е брз, стабилен и практични.
Прилагодливи батеријата е вметната, полн метал приклучокот, лесно да се прилагоди. Практична и издржлива.
ПАКЕТ ЛИСТА
1 x Риболов Прачка Носителот
Answer : ___________________________ NOTE : Не вклучуваат поддршка tripod и риболов прачка.

Детални карактеристики

Должина:
1.5 м, 1.7 m, 2.1 m
Бренд Име:
GHOTDA
Тврдост:
Superhard
Позиција:
Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро
Материјал:
Алуминиум легура
Број На Модел На:
риболов прачка стојат
категорија:
род заградата
Топ Дијаметар:
--

Слични производи