.

.

6-24X50 AOE Зелена Црвена Мили-dot Осветлени Тактички Riflescope Reticle Оптички Видување Обемот на Отворено Лов Домет

6-24X50 AOE Зелена Црвена Мили-dot Осветлени Тактички Riflescope Reticle Оптички Видување Обемот на Отворено Лов Домет

DEN 2457.60
DEN 2089.00
Количината на стоката
Тековен

Карактеристики : Карактеристики 6-24 X зголемување, 50mm цел дијаметар. Црвена или зелена осветлена crosshair. Лесно се прилагодува пред се фокусира и на далечина и зголемување која е насочена кон вашите цели прецизно. Погоден за 11mm/22mm железница. Спецификации : Зголемување : 6-24 X Цел дијаметар : 50mm Око олеснување : 75.94 ~ 81.53 mm Излез ученик : 8.3 ~ 2.1 mm Цевка со дијаметар : 25.4 mm Боја : Црна Материјал : Алуминиум легура Должина : 40cm / 15.7 во Тежина : 638g / 1.40 lb Пакет Листа : 1 * Riflescope 2 * Леќа Капа 2 * Планината 1 * Клуч 1 * Ткаенина за Чистење
1 * Упатство (Англиски)

Детални карактеристики

Број На Модел На:
BUSHNELL 6-24X50 AOE
Функција:
Леќа
Тип:
Пушка
Бренд Име:
BUSHNELL

Слични производи