.

.

ABS Pastic Не-стап Кујна Шема Возен Pin Фондан Врежана Ролери Мувла Торта Декорирање Алатки за Печење Додатоци

ABS Pastic Не-стап Кујна Шема Возен Pin Фондан Врежана Ролери Мувла Торта Декорирање Алатки за Печење Додатоци

DEN 170.88
DEN 121.00
Количината на стоката
Тековен


Возен Pin Различни Модели Печење Алатки Фондан Врежана Мувла Торта Декорирање
Карактеристики :
На ролинг игли имаат различни красат модели.
Совршен за украсување фондан торта ставете втиснување.
Направени од храна одделение АБС материјал, тоа е не-токсични, невкусна и лесно да се чисти.
Се тркалаат фондан со мазни возен pin и еднаш ќе се стркала на возен pin за да го печат дизајн.
Спецификации :
Материјал : Храна одделение ABS пластика
Целата Должина : околу. 37cm/14.56 во
Средината на Моделот Големина : прибл. 25x5cm/9.84x1.96in
Мазна Тркалање Игла должина : околу. 35.5 cm/13.97 во
Средината на Моделот Големина : прибл. 22x4cm/8.66x1.57in
Боја : Црвена Роза, Розова, Зелена, Жолта, Виолетова, Сина Вода, Бела
Белешки : Мијат темелно пред првата употреба и машина за миење на садови достапни.
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, бојата на објектот може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
1 x Возен Pin

Детални карактеристики

Тип:
Ролинг Игли & Тесто Одбори
Тип На Производ:
Ролинг Игли
Бренд Име:
VKTECH
Број На Модел На:
Возен Pin
Шема:
Цвет
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CIQ

Слични производи