.

.

Памук Новороденче Девојки Облека Romper Ракави Слатки Животни Памук Jumpsuit Тимови Облека Бебе Девојка

Памук Новороденче Девојки Облека Romper Ракави Слатки Животни Памук Jumpsuit Тимови Облека Бебе Девојка

DEN 256.80
DEN 205.00
Количината на стоката
Тековен


Опис
Најновите Модата Бебе Девојки Romper Облека !
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Romper
Големина на Табела : Големина Должина Биста*2 70 годишна Возраст 50 cm 23.5 cm
0-6 Месеци
80 53 см 25 см
6-9 Месеци
90 56 cm 26.5 cm 9-12 Месеци
100 59 см, 28 см 12-18 Месеци
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Детални карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
Бебе Девојки Облека Romper
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Бебе Девојки
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Шаблон Тип:
Животните
Материјал Состав:
Памук
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers

Слични производи