.

.

CROAL ЧЕРИ 60-100cm Мода Ѕвезда Печатење Бебе Девојка Зимска Облека Маскирани Топло Новороденче Romper Бебе Костим Божиќ Костимот

CROAL ЧЕРИ 60-100cm Мода Ѕвезда Печатење Бебе Девојка Зимска Облека Маскирани Топло Новороденче Romper Бебе Костим Божиќ Костимот

DEN 857.28
DEN 815.00
Количината на стоката
Тековен


Новороденче Eiderdown Грб Новороденче Eiderdown Outwear Зима Rompers Зима Комбинезони За Деца Jumpsuit Rompers Бебе Rompers & Новородено Бебе Облека, Бебе Облека, Облека Se т
Новороденче Rompers Бебе Девојка Момче WIinter Облека Jumpsuit Надолу Parkas Грб Патка Надолу Деца Топло Младата-Облека Костим
Бебе Момче Облека Бебе Момче Облека Новородено Бебе Облека, Бебе Облека Грб & Панталони Т-маица Облека Поставува Одговараат Одговараат За Деца Опис :
Боја : како на сликата материјал : Памук Бебе romper големина : 3m 6m 12м 24m 3 T големина листа големина должина рамо биста ракав висина (cm) 3m 53 25 31.5 25 for60-66kids 6m 58 26 31.5 27 for66-73cm деца 12m 63 27 34 29 за 73-80kids 24m 68 28 34.5 32 за 80-90cm деца 3 T 73 29 50.5 35 за 90-100cm деца

Детални карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 24M, 3T
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
CROAL ЧЕРИ
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Јака:
Маскирани
Број На Модел На:
Бренд
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
ново родено бебе облека:
бебе зимска облека
Новороденче:
бебе облека
Бебе Девојка:
romper
бебе rompers:
Новороденче

Слични производи