.

.

12pcs/многу Четири prong поставите дијамант салфетка прстен свадба банкет партија салфетка прстен табела декорација дома декорација салфетка прстен

12pcs/многу Четири prong поставите дијамант салфетка прстен свадба банкет партија салфетка прстен табела декорација дома декорација

DEN 1433.28
DEN 932.00
Количината на стоката
Тековен

100% нов висок квалитет на салфетка прстен
Материјал : Алуминиум
Испорака на владата : default 12pcs четири-pawl дијамант салфетка прстен.
Апликации : свадби, партии, прослави, graduations, банкети, накит и многу повеќе. > 50 салфетка прстени се повеќе преференцијални цени, доколку е потребно, ве молиме контактирајте.

Детални карактеристики

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Салфетка Прстени
Број На Модел На:
12003
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
SHSEJA
Функција:
Еко-Пријателски

Слични производи