.

.

Gaorui Девојки сандали 2017 лето нови принцеза чевли деца корејски bowtie бебе чевли риба устата сандали девојки симпатична чевли

Gaorui Девојки сандали 2017 лето нови принцеза чевли деца корејски bowtie бебе чевли риба устата сандали девојки симпатична чевли

DEN 537.60
DEN 484.00
Количината на стоката
Тековен

Големина : pls дозволете 0-3 mm разликата се должи на рачно мерење. ве молиме напишете вашето барање во забелешка, ние ќе се обиде тешко да се исполнат вашите барања, ако тоа е во парк, ако не го направите тоа, јас не ќе биде одговорен за несоодветниот предмет испратени до вас. Ве молиме проверете со вашиот сопствен пред понуда.
ПОВРАТНИ информации
Ако имате било какви проблеми со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Поштенски Ние ги испратите на производи преку Кина Пост и да се обезбеди изразат како следново :
1.6 24 24 7 23 9 15.) : Нормално доаѓањето на дестинација 3-8 Работни дена.
Поради посебност на дигитален производ понекогаш купувачот може да мислат дека тој добил погрешна точка (всушност тоа може да биде добро ),но ниеден орган може да го потврди тоа или не intuitionist доказ за поддршка на тоа, купувачот ќе биде уште понуда за враќање.1 28 28 10 27 11.
Ние ви препорачуваме купувачот контакт со нас преку кои може да вклучуваат претходниот разговор ако купувачот се прашање на објектот, за да знаеме што се случи конкретно и да ги реши тоа брзо. Pls напомена : ова не значи нема проблем дефинитивно во обичај во друга главна земја. Сите предмети ќе биде предаден, нормално во рок од 48 часа по приемот на уплатата, освен правни одмор. Ќе се нудат за возврат.
Превозот цена ќе ги покрие ракување со обвиненија, пакување такси, и испорака обвиненија. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики, ви благодариме
за вашето разбирање.5 7 14 22 23 6 22 7. Објектот ќе биде предаден на aliexpress потврди адреси само, затоа ве молиме проверете дали адресата се точни. Со оглед на големината на чевлите од различни компании може да бидат различни, нашите чевли може да се изврши поголем или помал од големината сте
се користи за да,pls се провери големината на количка во prouduct страница внимателно пред да нарачате.

Детални карактеристики

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 9, 9.5, 10, 11, 11.5, 12.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали
Пета Форма:
Рамни Потпетици
Бренд Име:
Gaorui
Пета Тип:
Станот со
Обвивка Материјал:
Синтетички
Сандала Тип:
Гладијатор
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Пол:
Девојки
Декорација:
Bowtie
Кожа Стил:
Патент Кожа

Слични производи