.

.

20pcs/Многу RGB Далечинско управување со Подводни LED Чај светлина батерија управувана светла за Партијата Божиќ, Нова Година Свадба Декорација

20pcs/Многу RGB Далечинско управување со Подводни LED Чај светлина батерија управувана светла за Партијата Божиќ, Нова Година

DEN 1104.00
Количината на стоката
Тековен

Доаѓаат со виси кука на дното , кога сакате да го стави на хартија фенери, толку Лесно , Без потреба од други компонента Далечински Контролирани . растојанието е за 10 Meters Функција : Пресврт да го Вклучите моќ.

Детални карактеристики

Повод:
Свети Патрик Ден на детето,Полот Откриваат,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,април Будала Ден Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,Велигден
Блескав Време:
24 ЧАСА
Бренд Име:
KITOSUN
Број на Компјутери:
20pcs
Број На Модел На:
EMT-001
is_customized:
Yes
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Име:
Подводните Водоотпорен Мини LED Чај Светлина
Led количина:
1 сингл led сијалица
Како да се префрлите:
Пресврт за да го вклучите и исклучите
Траење На Батеријата:
повеќе од 48 часа
Led боја:
сите бои
Големина:
1.125D*1H
Тип:
свадба Партија & Декоративни Светилки

Слични производи