.

.

PANFELOU Божиќ, кралицата на опашот Scrapbooking DIY албум картички хартија умре метал занает stencils удар намалувања умира сечење

PANFELOU Божиќ, кралицата на опашот Scrapbooking DIY албум картички хартија умре метал занает stencils удар намалувања умира

DEN 268.32
DEN 217.00
Количината на стоката
Тековен


PANFELOU Scrapbooking картичката албум хартија метал занает партија оркестарот stencils удар намалувања умира cuttiing 8.3 cm×14.4 cm

Детални карактеристики

Бренд Име:
PANFELOU
Број На Модел На:
100806
Шаблон Тип:
Неправилни Слика
Заштита на животната средина:
Y
боја:
Сребро.
квалитет:
добро

Слични производи