.

.

ALBREDA Мултифункционален тело-градење на опрема Седат одбор уред Половината обука Колковите и кои клечат тренер за домашниот спорт

ALBREDA Мултифункционален тело-градење на опрема Седат одбор уред Половината обука Колковите и кои клечат тренер за домашниот

DEN 5926.08
DEN 3496.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Бренд Име:
ALBREDA
Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Одделот За Името:
Мажи
Број На Модел На:
FE226
Примена:
Мултифункционален Supine Одбор

Слични производи