.

.

Цврст силикон љубовта кукла за продажба Г-купот големи цицки masturbator играчка со орален секс функција анален вагината 3 дупки возрасни кукли

Цврст силикон љубовта кукла за продажба Г-купот големи цицки masturbator играчка со орален секс функција анален вагината 3 дупки

DEN 43152.00
Количината на стоката
Тековен

за чистење на тоалет, миење на играчка лесно со прст, а не користите четки или киселина детергент.
Топла продажба на секс кукла 158cm анален вагината орален силикони секс кукли возрасни секс играчки за човекот
Материјал : TPE
Внатре : TPE со метален скелет
Нето Тежина : 33kg
Висина : 158cm(1-2cm толеранција е нормално)
Дупка : Вагината и анусот секс ,орален секс
BWH : 80 X56x83cm
Нога должина : 83cm
Рамо : 32cm
Вагината длабочина : 18cm ,Анален длабочина : 17cm, Усни длабочина : 13cm( давање и земање)
Време на испорака : 3 до 5 работни дена
Answer : ___________________________ Note : 1 : облека не е исто да се сликате. ние ќе ги менувате цена еднаш ја видите вашата порака
Како Да Се Исчисти
1.По чистење , избришете со сува памучна крпа, или висок квалитет на хартија за крпи, и да се избегне изложување на сонце по чистење !
4.ќе испрати случајно,
2 : ве молиме оставете порака има на вашето барање,како што се бојата на кожата&боја на очите,и перика
3 : сите jewelies не се опфатени
4 : ако сакате да видите повеќе голи слики,ве молиме контактирајте ме
5 : moan и загревање модел се достапни сега,треба да додадете дополнителни $100 за секоја функција. ако треба,ставете ред првиот и оставете порака . чистењето треба да се избегне прекинувач, енергија , итн. Сеќавајќи се дека по употреба , отстранете ја батеријата, не чувате батеријата во играчка, или тоа може да има некоја батерија корозија! Колекција може да се фланелен боксери торба или кеси за да се избегне прашина, се Задржи играчка во сенка

.

Детални карактеристики

Големина:
regular feet, standing feet
боја:
природен на кожата, тен на кожата, кафена кожа, бела кожа
Тип На Објект:
Секс Кукли
Материјал:
TPE
Бренд Име:
Ailijia
Број На Модел На:
секс кукла 158cm
Нето тежина:
33KG
BWH:
80*56*83cm
Боја на кожа:
Браун
Висина:
158cm
вагината:
18cm
аналниот:
17cm

Слични производи