.

.

АД 1PCS Татко Мајка Бебе Семејство Појавување на Облека Лето Татко, Мајка и Ќерка, Син маици Детска Облека Семејство Outwear

АД 1PCS Татко Мајка Бебе Семејство Појавување на Облека Лето Татко, Мајка и Ќерка, Син маици Детска Облека Семејство Outwear

DEN 263.52
DEN 251.00
Количината на стоката
Тековен


Мажите Големина на Табелата
Жените Големината на Табелата
Децата Големина на Табелата

Детални карактеристики

Големина:
Dad S, Dad M, Dad L, Dad XL, Dad 2XL, Dad 3XL, Dad 4XL, Mom M, Mom L, Mom XL, Mom 2XL, Mom 3XL, 100, 110, 120, 130, 140, 150, 160
Бренд Име:
АД PANBING & HONGTANG
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Тип На Објект:
Маици
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик

Слични производи