.

.

THINKSHOW 2Pc/5Pcs/10pcs Професионални Печ Micropore Хартија Трепки Продолжетоци Под Убавина Шминка Алатка Медицински Лента Око удари со камшик

THINKSHOW 2Pc/5Pcs/10pcs Професионални Печ Micropore Хартија Трепки Продолжетоци Под Убавина Шминка Алатка Медицински Лента Око

DEN 191.52
DEN 134.00
Количината на стоката
Тековен


Име на производ : Професионални Изолација Ленти за Продолжување Eyelash
Материјал : ЈП & Не-плетени ткаенини
Големина на : medium (W1.25cm * L9m )
голема (W2.5cm * L9m )
Функција : Изолира горниот трепките и дното трепките , направи калемење повеќе лесен и удобен .
Продажба : 2/5/10 компјутери /set
Пријател Совети : Ако имате некои посебни барања ,ве молиме да се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам . Фото Покаже :

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Шминка Алатка За Полнење
Материјал:
ЈП/Не-плетени ткаенини
Големина:
PE/Non-woven fabric
Бренд Име:
NEWCOME
Број На Модел На:
Медицински Ленти
Количина:
2 парчиња/5pcs-10pcs
боја:
Бела

Слични производи