.

.

BLUEFRAG Розова 12pcs Целосна Фондацијата Шминка Четка за Полнење Професионални Мини Прав Усна Четки Пламен Concealer Носот Козметички Алатки

BLUEFRAG Розова 12pcs Целосна Фондацијата Шминка Четка за Полнење Професионални Мини Прав Усна Четки Пламен Concealer Носот Козметички

DEN 988.32
DEN 553.00
Количината на стоката
Тековен

Ние ќе ви обезбеди најдобра цена.
Ве молиме да биде љубезно информирани дека бои на објектот ќе примите може да бидат различни од слики на објектот страница.
Треба да имате било какви други прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Нарачки ќе бидат обработени во рок од 48 часа.
Превозот време за Бразил ќе биде 50-100days или подолго поради строгите локалните царински преглед.
Ние побара да не контактирате за било какви прашања во врска со вашата нарачка, наместо на давање неутрални или негативни повратни информации, или отварање на спор, кој нема да биде од помош за решавање на проблеми. ние секогаш ќе ви овозможи со најдобра услуга и производ. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека сликите се само за вашиот референца и ние треба да се направи боја на вистинскиот производ како стандард.
П : дали Е можно за мене да се направи масовно купување во вашата продавница?
A : Да.
BLUEFRAG Розова 12pcs Целосна Фондацијата Шминка Четка за Полнење Професионални Мини Прав Усна Четки Пламен Concealer Носот Козметички Алатки
Превозот Време :
e Packet во САД : 7-15 дена
Кина Пост Воздух Mail/Сингапур Пост : Околу 25 Работен Ден
Превозот време за Русија ќе биде 30-50days или подолго поради строгите локалните царински преглед. Ако би сакале да се направи масовно купување, може да контактирате со нас да разговараат за трговија на големо цена.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашата Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.

Детални карактеристики

Бренд Име:
BLUEFRAG
Четка Материјал:
Најлон,Синтетички Влакна
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Број На Модел На:
BLBR0408
Големина:
12pcs Makeup Brush Set
Количина:
12pcs
Рачка Материјал:
Дрво
Тип На Објект:
Шминка Четка
Материјал:
Вистински Природен Животински Влакна & Вегетаријанска Синтетички Taklon Влакна На Косата
Тип На Објект:
Шминка Четка
Број На Модел На:
BLBR0408
боја:
Пинк
користат за:
ББ Крем, Моќ,Фондација,blusher
Четка Материјал:
Синтетичка Коса
Количина:
12pcs
Одговара:
Лицето,носот,очите,Руменило,Сенки,Concealer
Функција:
Супер Меки
Рачка Материјал:
Дрвена рачка

Слични производи