.

.

Природни Трепките D Навивам 0.25 mm*8-14mm Мешани Должина Фах Трепките Индивидуални Mink Трепките Шминка Лажни Eyelash За Продолжување Eyelash

Природни Трепките D Навивам 0.25 mm*8-14mm Мешани Должина Фах Трепките Индивидуални Mink Трепките Шминка Лажни Eyelash За Продолжување

DEN 526.08
DEN 368.00
Количината на стоката
Тековен

Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress или ни е-мејл .
Овие трепките ќе биде најдобар избор, како и, како тие се многу светлина носат, свиленкаста и совршено се криви. Меѓународен превозот е многу тешко да се предвиди,Откако таа беше испрати , ние не може да го промени тоа повеќе.Ние ќе ја испрати на предмети во текот на еден ден откако вашата уплата е завршен.Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од страна на превозот начин ќе се избере или побрзо превозот начин.
Превозот : (како на сликата покажува)
1.25 mm Лажни Трепки За Продолжување Eyelash
Eyelash Продолжување Чекори :
Плаќање : (како на сликата покажува)
Ние поддршка на методи за плаќање.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја одраз во монитор или позадина, светла и др. кога ќе ја поднесете вашата цел.
Идејата зад кутија е да се избегне Вкрстена контаминација помеѓу клиентите, пократок лента значи тоа е веројатно да се користи за една особено во собата и не се дели меѓу клиентите, зголемување на безбедноста и хигиената на вашиот клиент.
Beauty7 трепки се со рачно изработени корејски PBT влакна материјали. Тоа може да зависи од локално царинење кој што не може да се контролира.
Повратни информации :
1. Ве молиме запомнете да го напишете правилниот контакт информации (Име, Адреса, Телефон и сл.Вашето задоволство е наша најголема мотивација.И ние ќе среќен и да ја цениме вашата љубезно поддршка.

Детални карактеристики

Навивам:
D
Дебелина:
0.25 mm
Должина:
Mix
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Бренд Име:
BEAUTY7
Големина:
Mixed Length
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Трепки Стил:
Други
Количина:
1Tray/16rows
Број На Модел На:
SKU
Тип На Објект:
Лажни Eyelash око удари со камшик
Употреба:
За продолжување eyelash
Лажни Eyelash Материјал:
Корејски PBT влакна
боја:
Црна
Навивам:
d навивам
Дебелина:
0.25 mm
Мешани Должина:
8-14mm
for1:
природни трепките магнетни лажни трепки удари со камшик
for2:
mink трепките mink трепките eyelash продолжување
for3:
магнетни eyelash лажни трепки

Слични производи