.

.

Транспарентен Мазна 50packs Трепки Продолжетоци Силикони Под Око Подлога Око Тенка Хартија Подлога Печ Мито Eyelash Продолжување 5.3*1.5 cm

Транспарентен Мазна 50packs Трепки Продолжетоци Силикони Под Око Подлога Око Тенка Хартија Подлога Печ Мито Eyelash Продолжување

DEN 5550.24
DEN 3330.00
Количината на стоката
Тековен

Ние ќе биде многу ценети Ако ги споделат нашата продавница со вашите пријатели и семејства.
Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД. Кога монтирање на око, а потоа солза другата половина на заштитна фолија.
Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% ЗАДОВОЛНИ woth нашите предмети и услуги и да ги реши било каков проблем за вас. Ви благодариме. Објектот ќе биде предаден за освојување на Купувачи од Кина од страна на Кина Пост Воздух Mail .3 cm x 1,5 см
Тежина : 5g/пакет
Карактеристики : Тенок,Мазни
Пакет Големина : 11.
Најновата Продукција Датум : Важи за три години
Вистински производи се сите како на сликата , 100% висок квалитет како што ми вети . Нема да му наштети на очите и кожата.
Име : Силикони Око Подлога
Материјал : Силикон
Боја : Бела
Количина : 2 пара/пакет
Големина : 5. Сите предмети се испраќаат од Кина
4. Око подлога површина помала од други. Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор.2 cm
Пакет : 50 пакети
Предност :
1.
Инструкции :
Нејзината заштитна фолија може да биде поделена на две половини. Ставете око, под трепките. ви благодариме. Сите објектот ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, ако сакате превозот од Експрес pls контакт со мене или да изберете начинот на превозот од express. Ви благодариме !
.
Време на испорака по купувањето на Локацијата
Австралија, Југоисточна Азија и Азија
15-18 работни дена
Велика Британија, сад и Канада
15-21 работни дена
Европа, Јужна Америка, Средниот Исток, Азија
16-28 wroking дена
Италија и Бразил (бидејќи на строги обичај инспекција)
28-56 работни дена
Плаќање :
1.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelashe Должина:
0.5-1cm
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Големина:
2 pairs/pack
Број На Модел На:
Силиконски Око Подлога
Лажни Трепки Стил:
Други
Количина:
50 пакети
Бренд Име:
myaokue-up
Карактеристики:
Тенок, Мазни
Тежина:
5g/pack
боја:
Бела
Пакет:
Транспарентна

Слични производи