.

.

YOKPN Новите Природни Долго Mink Око Трепките Mink Високо-одделение Крилести Дебели Лажни Трепки Мода Пушеле Шминка Лажни Трепки A09

YOKPN Новите Природни Долго Mink Око Трепките Mink Високо-одделение Крилести Дебели Лажни Трепки Мода Пушеле Шминка Лажни Трепки

DEN 177.12
DEN 142.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Лажни Трепки Стил:
Дебели
Количина:
1 кутија 1 Парови
Бренд Име:
YOKPN
Број На Модел На:
EY91029
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
0.5-1cm
Големина:
1 box 1 pairs
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Памук Труп
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Тип:
Шминка лажни трепки
Употреба:
Фаза шминка, латинска танц шминка, булчински шминка

Слични производи