.

.

YOKPN рачно изработени Природни Mink Лажни Eyelashe Мода Секси Шминка Дебели Претерани Лажни Трепки Крстот Неуредна Мека Mink Око удари со камшик

YOKPN рачно изработени Природни Mink Лажни Eyelashe Мода Секси Шминка Дебели Претерани Лажни Трепки Крстот Неуредна Мека Mink

DEN 177.12
DEN 131.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Лажни Трепки Стил:
Крилести
Количина:
1 кутија 1 Парови
Бренд Име:
YOKPN
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
0.5-1cm
Големина:
1 box 1 pairs
Број На Модел На:
EY91030
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Памук Труп
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Тип:
Шминка лажни трепки
Употреба:
Фаза шминка, латинска танц шминка, булчински шминка

Слични производи