.

.

Ниска Цена 8pcs/Set Maquiagem Професионална Козметика Сочинуваат Четки Прав Фондацијата сенката за Очи Усна

Ниска Цена 8pcs/Set Maquiagem Професионална Козметика Сочинуваат Четки Прав Фондацијата сенката за Очи Усна

DEN 231.36
DEN 190.00
Количината на стоката
Тековен


Висок Qquality 8 Парчиња Се Зголеми Златна Заврши Око Поставите Сенки Eyeliner Меша Молив Шминка Четки
големина 15.5*10*2 cm карактеристики е мека и нодуларен Погоден за одржување и поправка капацитет Лесен за употреба и пренослив
'

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Шминка Четка
Големина:
all sizes
Бренд Име:
MAANGE
Количина:
8 Парчиња
Четка Материјал:
Коза Влакна,Синтетички Влакна
Број На Модел На:
make up четки
Рачка Материјал:
Дрво
Материјал:
Синтетичка Коса
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции

Слични производи