.

.

Нерѓосувачки Челик Шминка Миксер Помине Уметност Полски Мешање Плоча Фондацијата Сенки Сенката За Очи Мешање Палета + Шпатула Род Алатка За Полнење

Нерѓосувачки Челик Шминка Миксер Помине Уметност Полски Мешање Плоча Фондацијата Сенки Сенката За Очи Мешање Палета + Шпатула

DEN 155.04
DEN 132.00
Количината на стоката
Тековен


Нови Нерѓосувачки Челик Шминка Миксер Помине Уметност Полски Мешање Плоча Фондацијата Сенки Сенката За Очи Мешање Палета + Шпатула Род Алатка
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Производот се користи за да се направи се. може да се направи вашите нокти повеќе убави и привлечни.
Производот може да се користат како подарок за другите.
Цената на производот е многу конкурентен.
Производот е изработен од нерѓосувачки челик, квалитетот на кој е одличен.
Спецификација :
Материјал : нерѓосувачки челик
Големина : 135*10*10мм
Боја : сребрена
Пакет се вклучени :
1 x Срце Облик палета
1 x Боја Стап

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Шминка Алатка За Полнење
Големина:
135*10*10mm
Бренд Име:
YKS
Број На Модел На:
Шминка Палета +Шпатула
Количина:
1 сет
Материјал:
Stainlee челик

Слични производи