.

.

5Pcs Око Шминка Четки Поставите Фондацијата Алатки Сенката за Очи Eyeliner Веѓа Усна Убавина Четка Комплет Козметички Алатки

5Pcs Око Шминка Четки Поставите Фондацијата Алатки Сенката за Очи Eyeliner Веѓа Усна Убавина Четка Комплет Козметички Алатки

DEN 103.68
DEN 81.00
Количината на стоката
Тековен


Карактеристики :
Содржи 5 компјутери четки дизајниран за да овозможи цврста и пигментирани апликација.
На различни форми и големини на влакната ви овозможи да се создаде различни изгледа додека обезбедување совршено полиран шминка стилови.
Перат Без Боја се Работи.
Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа.
Со соодветна грижа, вашите четки може да се ужива со години.
Наменет за шминка ентузијасти, креативните можностите се бескрајни.
Материјал : Дрво + алуминиумски легури + најлон коса
Количина : 5 компјутери
Пакет листа : 1 * 5pcs Шминка Четки Сет

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Шминка Четка
Големина:
5 peices
Бренд Име:
МИС РОУЗ
Број На Модел На:
четка за полнење
Рачка Материјал:
Дрво
Четка Материјал:
Најлон
Материјал:
Синтетичка Коса
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Количина:
1 сет

Слични производи