.

.

10 кутии/многу Микс Големина 7 до 15 mm 20 реда Висок квалитет mink синтетички eyelash индивидуални природни лажни трепки очите lash се направи до

10 кутии/многу Микс Големина 7 до 15 mm 20 реда Висок квалитет mink синтетички eyelash индивидуални природни лажни трепки очите

DEN 2111.52
DEN 1795.00
Количината на стоката
Тековен


Ако сакате ОЕМ прилагодите ,дека сакате да го прилагодите вашиот сопствен стил,ве молиме љубезно кажете ни за вашата идеја,можете да го додадете вашиот логоа,вашиот бренд,зборовите што сакате за тоа,бои,навивам,дебелина,должина,количините на редови. Ви благодариме!
Фабрика
За превозот : 1)Ние ќе брод од вашите нарачки преку Aliexpress стандард превозот или HK Пост Воздух Пратката,ако сакате да брод од преку други превозот метод,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. 2)Ако не го примите вашата нарачка по долго време,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе провери тоа за вас,ви благодариме! За услугата : 1)Можете да не контактирате во секое време,ние ќе ви одговори во 1 работен ден. 2)По добивање на производи,ако не е проблем,ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате,и ве молиме не го прават спорот прво,ние ќе го реши тоа за вас,ви благодариме!

Детални карактеристики

Навивам:
B, C, D
Дебелина:
0.07 мм, 0.10 мм, 0.15 mm, 0.20 mm
Должина:
mix size 7 to 15 mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Должина:
под 0.5 cm
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Број На Модел На:
ИЕА-003
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Бренд Име:
ICONSIGN
Големина:
mix size 20 lines
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Количина:
10 кутии/многу
Лажни Трепки Стил:
Други
Стил:
Свила eyelash
Тип:
Рачно Изработени Eyelash
Материјал:
Свила
Должина:
7mm to 15mm
Обликот:
Б&C&D Навивам
боја:
Црна
линија:
20 линии
Пакет:
Најголемиот дел во фах

Слични производи